O nás

VIKTOR Taxi – Humenné

Viktor Taxi je Humennská taxislužba zložená z vodičov profesionálov. Všetci naši vodiči majú dlhoročné skúsenosti v oblasti taxislužby a poznajú veľmi dobre naše mesto a okolie. Našimi najdôležitejšími hodnotami sú kvalita, spoľahlivosť, bezpečnosť, slušnosť a presnosť. Okrem bežnej taxislužby ponúkame aj letiskové transfery a prepravu viac- miestnym taxi. 

Taxi car at night

Kamkoľvek, kedykoľvek len s Viktor Taxi

Zaviazali sme sa poskytnúť Vám, naším zákazníkom najlepšie služby vo Viktor taxi. Naši vodiči sa musia podrobiť prísnej kontrole podkladov za účelom získania zamestnania v našej taxislužbe. Vyžadujeme prísne požiadavky od našich vodičov, aby zaistili, že Vašim požiadavkám sa plne vyhovie a budete s nami spokojní a radi využijete naše služby aj v budúcnosti. Vašu priazeň sa nesnažíme získať najnižšou cenou, ale kvalitou a spoľahlivosťou.

Snažíme sa o dlhodobé korektné vzťahy nielen s našimi zákazníkmi, ale aj so zamestnancami – taxikármi, ktorí jazdia v rámci našej spoločnosti na spoľahlivých a bezpečných vozidlách.

Taxi car on the street at the night

Naše vozidlá

sú plne k dispozícii Vašim potrebám. Naši vodiči sú vybavení tak, aby Vám s bezkonkurenčnou ponukou prepravných služieb poskytli rýchle, cenovo dostupné a výnimočne služby ktoré sa líšia od ostatných taxislužieb v Humennom. Sme pripravení pre všetky Vaše potreby.

Naším zámerom je byť partnermi úspešných. Veríme, že vďaka kvalite a spoľahlivosti si udržíme v konkurencii svoje miesto a budeme Vám môcť slúžiť aj naďalej.

Ďakujeme za Vašu dôveru.

Objednávky prijímame telefonickou formou:

0907 666 111, 0905 906 650, 0907 100 322

alebo nás kontaktujte elektronicky:

Sme tu pre Vás

24

HODINOVÁ PREVÁDZKA

7

DNÍ V TÝŽDNI

365

DNÍ V ROKU